پرسش های متداول

اگر کالا موجود باشد و شما در تهران باشید سه راه برای دریافت کالا دارید:
1- دریافت به وسیله ی پیک که با انتخاب این روش کالا ظرف 4 تا 12 ساعت به دستتان می رسد. دریافت از طریق پست که با انتخاب پست سفارشی کالا ظرف 2 تا 3 روز و با انتخاب پست پیشتاز ظرف 1 روز بسته به دستتان می رسد. دریافت در دفتر آرانیک، که با انتخاب این روش خود شما با هماهنگی قبلی به دفتر آرانیک مراجعه کرده و کالا را تحویل میگیرید. اگر در شهر دیگری به جز تهران هستید تنها راه دریافت بسته از طریق پست است که اگر پست پیشتاز را انتخاب کنید ظرف 48 ساعت و اگر سفارشی را انتخاب کند بین 2 تا 5 روز زمان تحویل خواهد بود.
طبق قوانین تجارت آنلاین شما می توانید تا دو روز بسته را مرجوع کنید.
اگر کالا با آنچه که در سایت دیدید تفاوت زیادی داشت و یا در فرایند ارسال با مشکلاتی از قبیل شکستگی و خم شدگی مواجه شده بود آرانیک موظف است کالا را با نمونه ی مشابه آن جایگزین کند و درصورت اتمام موجودی مبلغ کالا و هزینه ارسال را به مشتری عودت دهد.
با توجه به اینکه فرایند تولید صنایع دستی با دست انجام می شود خیلی به ندرت پیش می آید که دو یا چند کالا دقیقا مشابه همدیگر باشند. ولی در بیشتر موارد کالایی که به دست شما می رسد تا 70 درصد به تصویر آن شبیه است که البته این موضوع در توضیحات کوتاه هم آمده است. در بقیه مورد که ذکری در این خصوص نشده است کالای دریافتی شما دقیقا مشابه عکس است.
برای خرید کمتر از 900 هزار تومان به عهده مشتری و برای مبالغ بالاتر از آن به عهده آرانیک است
به شماره پشتیبانی ۰۹۳۵۷۵۹۱۱۰۰ در واتساپ پیام ارسال کنید، همکاران ما شما را راهنمایی خواهند کرد.